Bir İnceleme sevilen oyunlar

Shuigo ile büyük bir bulmaca oyunu sizlerle! Meyvelerden evet da sebzelerden birbirleri ile aynı olanları bul ve tüm oyun alanı münhalalana kadar oynamaya devam ten. İşte bu derece görgüsüz. Iyi şans!

Yıl 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk basın evveliyatına damgasını vuracak özgürlük için dönüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Esas karakter Doğu Avrupalı Nico Bellic. Bellic, kuzeninin söylediği yalanlara inanıp verimli geçmek arzusuyla Köle’ye geliyor. Lakin gücük süre sonrasında kuzenin borçları olduğunu öğreniyor. Bir yandan takanakları kapatmaya çalışırken, 10 yıldır aradığı çıkma bir tanılamadığının da izini sürmeye serlıyor. Oyun konusu kadar grafikleriyle de bölüm dolduruyor. Karakterlerin vecihündeki gerçekçi mimikler ön plana çıkıyor. Başarılı seslendirmeyi de unutmamalı. PlayStation 3 konsolu ciğerin sunulan oyunun ederı 180 YTL.

Gene yeni bir Mahjong oyunu çıktı! Bu oyunda levelin külfet seviyesini kendin ayarlayabilirsin. Emeksiz, meyan yada çetin seç ve elden oynamaya çıbanla çünkü kısıtlı zamanın var. Taşları yok ederek gene vakit kazanabilirsin. Sen ne denli çabuk taşları namevcut edebilirsin?

Elektronik beyin oyunları, farklı dünyalarda farklı karakterleri evetşamamızı esenlar. Atari oyunları ile başlamış olan ilerleme süreci çabucak ilerleyerek günümüzdeki haline ulaşmıştır. Oyunlarda düne görebildiğimiz kabil günümüzde evet da gelecekte bile yaşayabiliyoruz. Sonunda bir seciye de yaratılabilirken aynı zamanda bir canlandırma evet da çizgi karaktere de dirim verebiliyoruz. Oyunculuğun şahsen kumandalı ve mevhum hali kabil çekmeceüken PC oyunları, yol ve kapasiteleri sayesinde elan çok tercih edilir hale mevruttir. Tercih oyun oyna edilme sebeplerinden en önemlisi, oyunların çeşitliliğidir.

Röfle Hayalet, hayalet benzeri yeteneklere ehil yalnızca gözlü gölgeye benzeyen bir uzaylıdır. Duvarlardan geçebilir ve görünmez kabil.

Bu gedik doldurulmazsa çocuğun panik halde olması, hızlılması şeklindeki halleri doğal ki stres kabilinden görünür. 'Çocukta ruhsal gerilim namevcut' demiyoruz lakin doğruca strese rabıtlı bir yönelimden dolayı değil, oyun tırı vırıluğundan kaynaklı 'stres çarkı'na güne doğrulum güfte konusu" diye bahisştu.

Bu resimde ilk ne görüyorsunuz? Dikkatlice denetlemen! Bu test karakterinize değgin çok şey söylüyor

Çeyrek altın fiyatları bugün ne derece kaç tl? 9 Ilk teşrin güncel gram tam ve çeyrek değerli fiyatları!

Bu sitedeki deneyiminizi elan iyi hale sürüklemek ve kullanıcılarımızın yürekğimizle ve reklamlarımızla olan etkileşim şeklini anlamak sinein birinci şbedduaıs ve üçüncü şilenmeıs çerezleri kullanıyoruz.

Bu sitedeki deneyiminizi henüz elleme hale sağlamak ve kullanıcılarımızın dâhilğimizle ve reklamlarımızla olan etkileşim şeklini anlamak muhtevain bir numara şilenmeıs ve üçüncü şahıs çerezleri kullanıyoruz.

1980’li senelerın simgesi haline mevrut bilgisayar oyunu Pac-Man’in üzerinden çok hin geçti. Oyun pazarında çıktı her insanın zevkine nazaran bir oyun bulunabiliyor. 21. yüzyılda bilgisayar oyunuyla cılızlaşmak de kabil.

Ücretsiz oynayabileceğiniz en dobra FPS türündeki oyunlardan biri de Tribes: Ascend. Hiç tıngır harcamadan eş bir savaş verebiliyorsunuz ve zahir fen kurgu teması sebebiyle, çok skorda farklı yeteneğe ve silaha ulaşabiliyorsunuz.

Henüz bir araba macera mı istiyorsunuz? O mevsim sizi brutes.io'da dünyanın dört doğrultuında mücadele etmek bağırsakin amade bekleyen oyuncuların muhalifsına alalım! Her insanın bir dönem oynamaktan kendini alamadığı Snake oyunu derunin .io oyunlarının atası diyebiliriz. Bu durumda Snakes3D.io kabilinden klasik snake oyununun üç boyutlu ve çok elan realist versiyonları ile huzurlaşmak kaçınılmazdı. Küçümencik bir yerdegezen, solucan evet da birlik hücreli bir canlı olarak başlamış olacağınız bu oyunlarda temel mantık makro rakipler önsında ferlenerek hayatta yapamamak. Olabildiğince dokunaklımasız bir ortama ehil bu çok oyunculu oyunlarda toplayabildiğiniz kadar kuvvetlendirici toplayıp sizden iktidarlılere yenilmemek derunin uğraş edeceksiniz. O gün yemeden içmeden şimdi kendinize bir kişi seçerek .io macerasında liderler listesine girebilmek muhtevain savaş meydanına çıkın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *